Selasa, 22 September 2015

Badanie: dzieci z autyzmem najprawdopodobniej kreatywny

 Studi: Anak Autis Cenderung Lebih Kreatif

Nie pojawiają się unikalne dotyczące małych dzieci wraz z autyzmem lub prawdopodobnie nie. Dla niektórych, tylko, że postawa jest często nieco "wyjątkowa".

Dawno, dawno w przeszłości, rodzaj zespołu dotyczących analityków ENGLISH zbudował formę badań on-line, aby pomóc 312 uczestników. 70 będzie ci złożyć autyzm, po przejściu kilku 237 nie są autystyczne.

Niemniej jednak, liczba uczestników, o których mowa podkreślić swoje cechy dotyczące autyzmu, pomimo faktu, że, prawdę mówiąc, nigdy nie informował, że już ten warunek udziałem awans.

Właśnie to, co analitycy usiane kreatywność od ofiarodawców przez chcąc wiedzieć przestępców składać się z wielu zdjęć. Te rodzaje fotografie są wykonane w kolejności, w jakiej jest widoczne poprzez kilka funkcji.

Każdy ma także dodatkowo przewidziano tylko jeden mały, aby wyrazić, wszelkie okoliczności, które wygląda jakby poza migawki.

Przejdź przez identyczne: Osoby z autyzmem uzyskać niezwykłą zdolność widziany

Dlatego też uczestnicy, którzy zostali poinformowani Oni już autyzm i wspaniałe doświadczenie, które doradzał obejmującego szereg cech, które warunkują zwykle oferują mniej odpowiedzi.

Niemniej jednak, co dokładnie, że zaskoczył analityków zaliczane są oferowane odpowiedzi są zazwyczaj faktycznie naprawdę popularne, choć znacznie bardziej pierwsza.

"Być może po prostu dlatego, że każdy, kto ma cechy autyzmu, które wykorzystują udziałem to dobrze eksponowane persolan różnych angażującą wyobrażał sobie, że jest rozbieżny do zapewnienia odpowiedzi utworzony mniej więc o wiele lepiej niż typowych uczestników, cala przeglądowi lekarza. Katarzyny College Najlepszy dotyczące Stirling, Kolumbia.

Koncepcja unieważnione, że myślenie i wykwalifikowanych opinie w sposobie myślenia dotyczącego małych dzieci i dorosłych wraz z autyzmem mogą być również wyobrazić również korporacji.

Ten szczególny ostateczne wyniki dotyczące lekarza. Najlepsza jest również, gdy przy użyciu stałej nigdy nie podzielił Nira Mashalem, głowy obejmujące sprawność umysłową i analiza słownictwa laboratorium badawcze dotyczące Tavern Ilan College, Ramat Gan, Izrael. "To zaskakujące, moim zdaniem, calowe on / ona zdefiniowana.

W zależności od swojego psa, te, które mają autyzm lub nabytych cech istotnych z którym wyjątkowej kondycji przeznaczonych do awansu pomóc zwykle stężenie jedynie przez samego pomysłów. Mashal może również przyjąć, że nie mogli stężenie zwłaszcza co ktoś bardziej odpowiedni, który wezwał do odpowiedzi, oni zazwyczaj pozwalają odpowiedzi lub ruchu są zwykle nieprawidłowe lub nieprawidłowe.

Choć lekarza. Najlepsza przypomniał, dlaczego te cechy nie są zwykle wpływają wszystkim wraz z autyzmem, a także każdego, kto ma predyspozycje, aby pomóc autyzm.

"Trzymaj planowana jest obecnie istnieje sporo wariantów dotyczących tych, nie jest z pewnością swój potencjał w leczeniu okoliczności dotyczące promowanych znudzony na śmierć, wiele z nich nie są naprawdę. Jest to z pewnością środki zakupione w tym mniej niebezpieczne, aby naprawdę poznać te" to było korzystne Oświadczenie związane jednocześnie sugerując lekarza-W dzisiejszych czasach.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar